Mieloguard Glyco

Szybka reakcja na problem jest ważna

Szybka reakcja na problem jest ważna

Jeśli cierpisz z powodu neuropatii lub częstego drętwienia kończyn, niezwłocznie umów się na wizytę u lekarza specjalisty, aby skonsultować swoje dolegliwości. Lekarz zaleci właściwe postępowanie. Wczesna interwencja zachowawcza w celu przywrócenia prawidłowej funkcji układu nerwowego jest szczególnie ważna. Opóźnienie może spowodować konieczność sięgnięcia po bardziej drastyczne i inwazyjne leczenie.

Uważa się, że w wielu przypadkach nawet ból o charakterze nocyceptywnym może stać się neuropatycznym, jeśli nie zostanie odpowiednio wcześnie rozwiązany. Przedłużający się czas spędzony w stanie bólu może prowadzić do zmian w ośrodkowym układzie nerwowym, które nasilają odczuwanie bólu i sprawiają, że nawet lekki dotyk staje się bolesnym doświadczeniem. W nauce zjawisko to znane jest jako "centralna sensytyzacja".

Podobnie jak w przypadku innych rodzajów bólu przewlekłego, opóźnione leczenie bólu neuropatycznego może zwiększyć ryzyko wystąpienia innych problemów zdrowotnych. Depresja, lęk, zaburzenia snu i niezdolność do pracy i angażowania się w inne ważne aktywności to tylko niektóre z powikłań związanych z zaniedbaną neuropatią.

Mieloguard Glyco
Mieloguard

Znajdź Mieloguard Glyco blisko Ciebie!

Gdzie kupić
plant

Dystrybutor

APC Pharmlog Sp. Z o.o.

  • Al. Jerozolimskie 146C
    02-305 Warszawa
  • office@apcpharmlog.eu
Źródło:
  1. Ralph Rashbaum, M. (2021). All About Neuropathy And Chronic Back Pain. Retrieved 27 August 2021, from https://www.spine-health.com/conditions/chronic-pain/all-about-neuropathy-and-chronic-back-pain

Gdzie kupić